ul. Gen. Chłapowskiego 36, 64-100 Krzywiń
PL EN
Lira pasze
„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę” - Guccio Gucci

**

Dlaczego PORCUS?

Linia PORCUS to ekskluzywna kolekcja czterech pasz przeznaczonych dla najmłodszych prosiąt: od pierwszych dni życia poprzez okres odsadzenia, aż do osiągnięcia masy ciała ok. 30kg.

Linia ta charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością i bardzo wysoką strawnością. Jest to efekt optymalnych, sprawdzonych w praktyce poziomów, użytych w paszach składników, w tym m.in.: ekstrudowanych zbóż, soi pełnotłustej i lnu, białek pochodzenia mlecznego, najwyższej jakości mączki rybnej. Pasze charakteryzują się bogatym kompleksem biostymującym, niezadownym zabezpieczeniem przeciw mikotoksynom oraz nowoczesną i atrakcyjną nutą smakowo-zapachową.

Skład surowcowy lini PORCUS jest kompozycją potrzeb prosiąt w poszczególnych grupach technologicznych oraz wieloletnich doświadczeń firmy LIRA i jej najlepszych klientów.

Zakład produkcyjny PORCUSZakład produkcyjny PORCUSZakład produkcyjny PORCUSZakład produkcyjny PORCUSZakład produkcyjny PORCUSZakład produkcyjny PORCUS

pokaż wszystkiePasze Porcus

Pasze pełnoporcjowe z linii PORCUS to produkty przeznaczone dla prosiąt od pierwszych dni ich życia do wagi ok. 30 kg masy ciała.

Wysoki udział zbóż poddawanych obróbce hydro-baro-termicznej oraz ekstrudowanych komponentów białkowo-energetycznych poprawiają strawność i smakowitość.

Kompleks biostymulujący oraz użyte surowce o właściwościach dietetycznych (ekstrudowany len, ryż), zabezpieczają przed wystąpieniem zaburzeń ze strony układu pokarmowego.

Najwyżśzej jakości komponenty paszowe oraz odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe, gwarantują najlepsze wyniki produkcyjne.


Porcus PLATINUM

Porcus PLATINUM

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w postaci sypkiej, przeznaczona jest dla najmłodszej grupy prosiąt. Stosowana jużw pierwszym tygodniu życia zwierząt, pomaga im zapoznać się i oswoić z paszami stałymi oraz uczy oseski samodzielnego pobierania pasz. Pasza ta zapewnia szybki i prawidłowy rozwój przewodu pokarmowego rosnących prosiąt.

czytaj więcej
Porcus GOLD

Porcus GOLD

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w postaci kruszonki, jest stosowana jako uzupełnienie mleka matki. Zaleca się jej skarmianie od ok. tygodnia przed odsadzeniem od matek. Znacząco przyspiesza właściwy i bezpieczny rozwój przewodu pokarmowego-trawiennego, rozwijających się intensywnie, młodych zwierząt.

czytaj więcej
Porcus SILVER

Porcus SILVER

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa oferowana jest w formie sypkiej lub granulowanej. Pasza ta jest bardzo ważna dla dalszego rozwoju zwierząt - przeznaczona dla prosiąt w okresie około-odsadzeniowym. Stosowana na ok. 7 dni przed odsadzeniem prosiąt od loch do 2-3 tygodnia po odsadzeniu lub alternatywnie od masy ciała 6-7 do 13 kg.

czytaj więcej
Porcus SAFE

Porcus SAFE

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa w postaci granulowanej, dla prosiąt od 7 dni przed odsadzeniem do 2-3 tyg. po odsadzeniu lub od 6-7 do 13kg m.c.

czytaj więcej
Porcus BRONZE

Porcus BRONZE

Ostatnia z linii PORCUS - pełnoporcjowa mieszanka paszowa dla prosiąt starszych. Oferowana w okresie od 2-3 tygodnia po odsadzeniu od loch do uzyskania przez nie masy ciała ok.30 kg. Pasza ta jest technologiczną kontynuacją poprzednich mieszanek, a jej kompatybilny skład surowców, gwarantuje ciągłość dalszego rozwoju przewodu pokarmowego.

czytaj więcej


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]